Proč prodávat dům nebo byt se SOHO reality?

Ušetříte čas

Zařídíme veškeré kroky potřebné k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti. Připravíme ji na prodej, profesionálně nafotíme, zajistíme cílenou inzerci a najdeme vhodného kupce. Ve spolupráci s advokáty připravíme všechny potřebné dokumenty a zajistíme veškeré úřední úkony.

Vyděláte víc

Na realitním trhu působíme přes 13 let a víme, jak nemovitost nabídnout k prodeji, abychom za ni získali nejlepší cenu. Díky profesionálním fotografiím, homestagingu, kvalitní inzerci a zkušenému vyjednávání můžete na prodeji vydělat až o 15 % více, než kdybyste nemovitost prodávali sami.

Zbavíte se starostí

Potýkáte se s dluhy, exekucemi, máte nemovitost zatíženou hypotékou nebo zástavou, hrozí vám konkurz nebo dražba? Překážky jsou od toho, aby se překonávaly – a my vám s tím pomůžeme. Zastoupíme vás při jednáních a uděláme vše pro úspěšný prodej vaší nemovitosti.

Prodáte s jistotou

Zakládáme si na tom, že co nejrychleji najdeme pro každou nemovitost vhodného kupce. Prověříme jeho solventnost a důvěryhodnost a vyjednáme veškeré podrobnosti. Pokud by se kupec přeci jen nenašel nebo byste potřebovali peníze ihned, odkoupíme vaši nemovitost za 96%tržní ceny.

Kontaktní formulář

Chcete prodat nemovitost v Praze a okolí? Napište nám!

Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy nebo s vámi projednáme prodej vaší nemovitosti na nezávazné schůzce.

SOHO reality s.r.o.

Napište nám