Jak budeme postupovat při prodeji vaší nemovitosti?

Nezávazná poptávka

Prodáváte-li dům, byt nebo pozemek v Praze a okolí a vaše volba padne na SOHO reality, rádi vám pomůžeme. Zavolejte, napište e-mail, vyplňte formulář na našich webových stránkách nebo se u nás zastavte.

Schůzka s makléřem

Věříme, že si získáme vaši důvěru a vy budete mít zájem o schůzku s naším makléřem. Vaši nemovitost si prohlédneme, provedeme odhad zdarma a doporučíme vám vhodný postup prodeje včetně cenové nabídky.

Uzavření zprostředkovatelské smlouvy

Bude-li vám navržen postup vyhovovat, uzavřeme spolu smlouvu o zprostředkování prodeje. Domluvíme se na všech podmínkách včetně doby platnosti smlouvy.

Příprava nemovitosti k prodeji

Byt profesionálně nafotíme a připravíme inzertní nabídky, po dohodě nemovitost označíme reklamou s informací o prodeji. Na přání zajistíme úpravu interiéru před nafocením – homestaging, případně drobné opravy či vyklizení bytu.

Prezentace nabídky na trhu

Nemovitost budeme cíleně inzerovat na realitních serverech, sociálních sítích a v tisku a zároveň budeme aktivně vyhledávat kupce v poptávkách po nemovitostech. Zorganizujeme prohlídky nemovitosti pro zájemce za přítomnosti makléře, s vaší účastí nebo bez ní.

Výběr kupce a právní kroky

Prověříme solidnost zájemce, uzavřeme rezervační smlouvu a vyjednáme složení zálohy. Ve spolupráci s advokátem připravíme smlouvy a další potřebné dokumenty a zajistíme možnost advokátní či notářské úschovy celé částky za prodej nemovitosti.

Prodej a převod nemovitosti

Po podpisu smlouvy oběma stranami zajistíme převod peněz na váš účet a přepis vlastníka v katastru nemovitostí. Připravíme předávací protokoly a předáme nemovitost novému vlastníkovi. V případě zájmu vyřídíme přepis smluv na odběr energií a připravíme potřebné daňové dokumenty.

Kontaktní formulář

Chcete prodat nemovitost v Praze a okolí? Napište nám!

Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy nebo s vámi projednáme prodej vaší nemovitosti na nezávazné schůzce.

SOHO reality s.r.o.

Napište nám