Chcete prodat co nejlépe? Spolehněte se na profesionály!

Na realitním trhu v Praze a okolí působíme více než 13 let. Známe aktuální ceny nemovitostí v závislosti na lokalitě, stavu nemovitosti a dalších faktorech. Vyjednáme pro vás nejlepší možnou cenu a najdeme vhodného kupce v co nejrychlejším termínu.

S námi dokážete víc

Pečlivá příprava na prodej a dobře připravená prezentace dokáže divy. Profesionální fotografie, homestaging, videoprezentace nebo vizualizace bytu či domu – zajistíme vše, co si budete přát. Prodejní cena tak může být až o 15 % vyšší, než kdybyste nemovitost prodávali ve vlastní režii.

Ušetříte čas i starosti

Veškeré starosti spojené s prodejem nemovitosti přenecháte nám. Domluvíme si podmínky, odhadneme cenu a připravíme nemovitost k prodeji. My budeme inzerovat, vyjednávat a úřadovat a vy už si jen počkáte na vhodného zájemce. Dlouho čekat nebudete, za to ručíme!

Překážek se nebojíme

Prodej nemovitosti může znesnadnit řada věcí, s námi se však ničeho nemusíte obávat. Vyřešíme jakékoliv komplikace, ať už se jedná o exekuce, dluhy, hypotéky, dražby, privatizace obecních bytů či jiné záležitosti. Spolupracujeme s právníky a máme bohaté zkušenosti. Chcete prodat nemovitost v Praze a okolí? Napište nám!

Kontaktní formulář

Chcete prodat nemovitost v Praze a okolí? Napište nám!

Rádi vám zodpovíme jakékoliv dotazy nebo s vámi projednáme prodej vaší nemovitosti na nezávazné schůzce.

SOHO reality s.r.o.

Napište nám